Tydzień Projektów finansowanych z KPO
10 czerwca 2026 r. w szpitalu odbył się Dzień Otwarty KPO dla pacjentów, który organizowała Klinika Elektrokardiologii i Niewydolności Serca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego kierowana przez prof. Krzysztofa S. Gołbę wraz z Centrum Wsparcia Badań Klinicznych ŚUM oraz Górnośląskim Centrum Medycznym im. prof. L. Gieca ŚUM w Katowicach.
W ramach dnia otwartego pacjenci i osoby zainteresowane miały okazję wysłuchać ciekawych wykładów dot. układów stymulujących serca oraz kardiowerterów-defibrylatorów serca, w tym m.in. o leczeniu zakażeń układów stymulujących.
Prelegntami byli : dr hab. n. med. Danuta Łoboda, lek. Michał Joniec, lek. Sylwia Gładysz-Wańha, dr hab. n. o zdr. Piotr Gurowiec, Mateusz Podgórski, mgr Katarzyna Świrk.
.jpeg)


























