Górnośląskie Centrum Medyczne - Szpital w Ochojcu - www.gcm.pl

top news port kali mstr galp mult
ban-header.jpg fc492e0151caaa913d5b545d94ee2262
Zatrzymaj animacje
pl
en
de
ru
Kliknij, aby przetłumaczyć stronę na język ukraiński
ban-header-logo.png 9ecc0fc17ef98d2b442400c6c3b97efe

Modernizacja Oddziału Elektrokardiologii wraz z Pracownią Elektrokardioterapii

27.10.2021
  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót

logotypy pl

Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca Śląśkiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach realizuje projekt pn. „Modernizacja Oddziału Elektrokardiologii wraz z Pracownią Elektrokardioterapii”, współfinansowany z dotacji celowej budżetu państwa.

 

Wartość projektu: 10.253.527 PLN

Dofinansowanie: 9.003.527 PLN

 

Głównym celem planowanej inwestycji jest poprawa jakości świadczenia usług zdrowotnych w zakresie chorób układu sercowo - naczyniowego. Cel główny przyczyni się do zapewnienia dostępu ludności do wysokiej jakości  infrastruktury ochrony zdrowia oraz poprawy efektywności systemu opieki zdrowotnej. Interwencja jest ukierunkowana na rozwój strategicznych elementów infrastruktury ochrony zdrowia o znaczeniu krajowym, które będą tworzyć warunki dla zwiększenia dostępu do niej wszystkim mieszkańcom.

Zamierzenie inwestycyjne składa się z 2 zadań:

1. Dostawa, instalacja i uruchomienie angiografu wraz z wyposażeniem dodatkowym oraz wykonaniem prac budowlanych w części Pracowni Elektrokardioterapii – sala nr 2, zlokalizowanej na parterze budynku Górnośląskiego Ośrodka Kardiologii (GOK) w Górnośląskim Centrum Medycznym im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach;

2. Modernizacja Oddziału Elektrokardiologii na II piętrze budynku GOK.

  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót