Górnośląskie Centrum Medyczne - Szpital w Ochojcu - www.gcm.pl

top news port kali mstr galp mult
ban-header.jpg eead86b9f787e711336babdeee786e26
Zatrzymaj animacje
pl
en
de
ru
Kliknij, aby przetłumaczyć stronę na język ukraiński
ban-header-logo.png 0a0e49b44523720b8ef5ca32b894489a
Szukany oddział / Przychodnia
Wpisz nazwę oddziału lub przychodni
Wybierz jeden z oddziałów lub przychodnię
Wybierz jeden z budynków
Wybierz piętro w budynku
droga dojazduOddział Dzienny Rehabilitacji Psychiatrycznej i Zaburzeń Nerwicowych, Specjalistyczny Szpital Wieloprofilowy, Parter w budynku SSW

Plan szpitala:

Lokalizacja budynku Specjalistycznego Szpitala Wieloprofilowego

Zobacz drogę dojazdu:

Plan szczegółowy:

<p><span style="font-family: Arial, Tahoma, Helvetica, Verdana, sans-serif; font-size: 13.3333px;">Powyżej przedstawiony jest plan budynku Specjalistycznego Szpitala Wieloprofilowego pokazujący usytuowany na parterze </span><span style="font-family: Arial, Tahoma, Helvetica, Verdana, sans-serif;"><span style="font-size: 13.3333px;">Oddział Dzienny Rehabilitacji Psychiatrycznej i Zaburzeń Nerwicowych.<br /></span></span><br style="font-family: Arial, Tahoma, Helvetica, Verdana, sans-serif; font-size: 13.3333px;" /><span style="font-family: Arial, Tahoma, Helvetica, Verdana, sans-serif;"><span style="font-size: 13.3333px;">Droga dojścia do wejścia głównego, do budynku, w którym znajduje się Oddział Dzienny Rehabilitacji Psychiatrycznej i Zaburzeń Nerwicowych przedstawiona jest w ww. filmie pn. "Droga dojścia przychodni specjalistycznych". <br /><br />Po wejściu do budynku skręć w prawo i idź prosto. Gdy przejdziesz przez troje wahadłowych, przeszklonych drzwi, po prawej stronie dojrzesz do Oddziału Dziennego Rehabilitacji Psychiatrycznej i Zaburzeń Nerwicowych.<br /><br /></span></span></p>

Informacje dodatkowe:

Powyżej przedstawiony jest plan budynku Specjalistycznego Szpitala Wieloprofilowego pokazujący usytuowany na parterze Oddział Dzienny Rehabilitacji Psychiatrycznej i Zaburzeń Nerwicowych.

Droga dojścia do wejścia głównego, do budynku, w którym znajduje się Oddział Dzienny Rehabilitacji Psychiatrycznej i Zaburzeń Nerwicowych przedstawiona jest w ww. filmie pn. "Droga dojścia przychodni specjalistycznych".

Po wejściu do budynku skręć w prawo i idź prosto. Gdy przejdziesz przez troje wahadłowych, przeszklonych drzwi, po prawej stronie dojrzesz do Oddziału Dziennego Rehabilitacji Psychiatrycznej i Zaburzeń Nerwicowych.