Górnośląskie Centrum Medyczne - Szpital w Ochojcu - www.gcm.pl

top news port kali mstr galp mult
ban-header.jpg 9eb5e1fa3f37964c4a1fa735ed6a704e
Zatrzymaj animacje
pl
en
de
ru
ban-header-logo.png 93b1252e5b60a031ef58e2d3658cf9fb
Szukany oddział / Przychodnia
Wpisz nazwę oddziału lub przychodni
Wybierz jeden z oddziałów lub przychodnię
Wybierz jeden z budynków
Wybierz piętro w budynku
droga dojazdu

Szatnia w Budynku Specjalistycznego Szpitala Wieloprofilowego , Specjalistyczny Szpital Wieloprofilowy, Parter

Plan szpitala:

Lokalizacja budynku Specjalistycznego Szpitala Wieloprofilowego

Zobacz drogę dojazdu:

Plan szczegółowy:

<p><span style="font-size: 11.0pt; line-height: 107%; font-family: 'Calibri',sans-serif; mso-ascii-theme-font: minor-latin; mso-fareast-font-family: Calibri; mso-fareast-theme-font: minor-latin; mso-hansi-theme-font: minor-latin; mso-bidi-font-family: 'Times New Roman'; mso-bidi-theme-font: minor-bidi; mso-ansi-language: PL; mso-fareast-language: EN-US; mso-bidi-language: AR-SA;">Powyżej przedstawiony jest plan parteru budynku Specjalistycznego Szpitala Wieloprofilowego pokazujący usytuowanie Szatni dla osób odwiedzających pacjentów hospitalizowanych w oddziałach specjalistycznych oraz dla pacjentów przychodni specjalistycznej i pracowni diagnostycznych. <br /> Droga dojścia do wejścia głównego budynku a następnie do Szatni przedstawiona jest w ww. filmie pn. "Droga dojścia do oddziałów specjalistycznych i przychodni specjalistycznych". <br /> Po wejściu do budynku skręć w prawo i idź prosto kilka kroków. Po prawej stronie zobaczysz szatnię.</span></p>

Informacje dodatkowe:

Powyżej przedstawiony jest plan parteru budynku Specjalistycznego Szpitala Wieloprofilowego pokazujący usytuowanie Szatni dla osób odwiedzających pacjentów hospitalizowanych w oddziałach specjalistycznych oraz dla pacjentów przychodni specjalistycznej i pracowni diagnostycznych.
Droga dojścia do wejścia głównego budynku a następnie do Szatni przedstawiona jest w ww. filmie pn. "Droga dojścia do oddziałów specjalistycznych i przychodni specjalistycznych".
Po wejściu do budynku skręć w prawo i idź prosto kilka kroków. Po prawej stronie zobaczysz szatnię.