Górnośląskie Centrum Medyczne - Szpital w Ochojcu - www.gcm.pl

top news port kali mstr galp mult
ban-header.jpg a6167259f52cac975de8dc5e83bb03dd
Zatrzymaj animacje
pl
en
de
ru
Kliknij, aby przetłumaczyć stronę na język ukraiński
ban-header-logo.png 2576c576aa285e7b47187138b3d23e3f
Szukany oddział / Przychodnia
Wpisz nazwę oddziału lub przychodni
Wybierz jeden z oddziałów lub przychodnię
Wybierz jeden z budynków
Wybierz piętro w budynku
droga dojazduKaplica w budynku SSW, Specjalistyczny Szpital Wieloprofilowy, Piętro I w budynku SSW

Plan szpitala:

Lokalizacja budynku Specjalistycznego Szpitala Wieloprofilowego

Zobacz drogę dojazdu:

film 1: film 2:

Plan szczegółowy:

<p><span style="font-size: 10.0pt; font-family: 'Arial',sans-serif; color: black;">Powyżej przedstawiony jest plan I piętra budynku Specjalistycznego Szpitala Wieloprofilowego pokazujący usytuowanie Kaplicy.</span></p>
<p style="font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; orphans: 2; text-align: start; widows: 2; -webkit-text-stroke-width: 0px; text-decoration-thickness: initial; text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial; word-spacing: 0px;"><span style="font-size: 10.0pt; font-family: 'Arial',sans-serif; color: black;">Droga dojścia do wejścia głównego, do budynku SSW, w którym znajduje się Kaplica przedstawiona jest w wyżej udostępnionym pierwszym filmie pn. "Droga dojścia do oddziałów specjalistycznych<span style="mso-spacerun: yes;"> </span>i przychodni specjalistycznych".<br /> <br /> Po wejściu do budynku na wprost zobaczysz schody, którymi dojdziesz na pierwsze piętro. </span><span style="font-family: Arial, Tahoma, Helvetica, Verdana, sans-serif; font-size: 13.3333px;">Wejdź schodami na pierwsze piętro i idź prostu kilka kroków. </span><span style="font-family: Arial, sans-serif; font-size: 10pt;">Przejdź przez drewniane drzwi, znajdujące się na wprost schodów. Tuż za drzwiami po lewej stronie zobaczysz wejście do Kaplicy. </span></p>
<p style="font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; orphans: 2; text-align: start; widows: 2; -webkit-text-stroke-width: 0px; text-decoration-thickness: initial; text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial; word-spacing: 0px;"><span style="font-size: 10.0pt; font-family: 'Arial',sans-serif; color: black;"><span style="text-decoration: underline;">Osoby korzystające z pochylni</span> aby dojść do Kaplicy muszą skorzystać z drogi dojścia przedstawionej w ww drugim filmie pn. "Droga dojścia do punktu przyjęć planowych do oddziałów specjalistycznych, zakładu diagnostyki obrazowej oraz oddziałów specjalistycznych dla osób poruszających się na wózkach"<br /> <br /> Po wejściu do budynku skręć w lewo i idź prosto, po prawej stronie miniesz punkt informacyjny, a następnie dojdziesz do rozwidlenia. Skręć w prawo, i idź prosto kilka kroków. Po lewej stronie zobaczysz przeszklone drzwi. Przejdź przez nie i zobaczysz po prawej stronie schody a po lewej stronie windy, którymi dotrzesz na wyznaczone  - pierwsze piętro. <br /> Gdy dojedziesz na wybrany poziom, przejdź przez przeszklone drzwi, skręć w prawo. Po przejściu kilku kroków dotrzesz do rozwidlenia, na którym skręć w lewo i idź prosto. Na końcu długiego korytarza zobaczysz Kaplicę Szpitalną.</span></p>

Informacje dodatkowe:

Powyżej przedstawiony jest plan I piętra budynku Specjalistycznego Szpitala Wieloprofilowego pokazujący usytuowanie Kaplicy.

Droga dojścia do wejścia głównego, do budynku SSW, w którym znajduje się Kaplica przedstawiona jest w wyżej udostępnionym pierwszym filmie pn. "Droga dojścia do oddziałów specjalistycznych i przychodni specjalistycznych".

Po wejściu do budynku na wprost zobaczysz schody, którymi dojdziesz na pierwsze piętro. 
Wejdź schodami na pierwsze piętro i idź prostu kilka kroków. Przejdź przez drewniane drzwi, znajdujące się na wprost schodów. Tuż za drzwiami po lewej stronie zobaczysz wejście do Kaplicy. 

Osoby korzystające z pochylni aby dojść do Kaplicy muszą skorzystać z drogi dojścia przedstawionej w ww drugim filmie pn. "Droga dojścia do punktu przyjęć planowych do oddziałów specjalistycznych, zakładu diagnostyki obrazowej oraz oddziałów specjalistycznych dla osób poruszających się na wózkach"

Po wejściu do budynku skręć w lewo i idź prosto, po prawej stronie miniesz punkt informacyjny, a następnie dojdziesz do rozwidlenia. Skręć w prawo, i idź prosto kilka kroków. Po lewej stronie zobaczysz przeszklone drzwi. Przejdź przez nie i zobaczysz po prawej stronie schody a po lewej stronie windy, którymi dotrzesz na wyznaczone  - pierwsze piętro. 
Gdy dojedziesz na wybrany poziom, przejdź przez przeszklone drzwi, skręć w prawo. Po przejściu kilku kroków dotrzesz do rozwidlenia, na którym skręć w lewo i idź prosto. Na końcu długiego korytarza zobaczysz Kaplicę Szpitalną.