Górnośląskie Centrum Medyczne - Szpital w Ochojcu - www.gcm.pl

top news port kali mstr galp mult
ban-header.jpg c5adecfc11d6db921e395b045f6f2680
Zatrzymaj animacje
pl
en
de
ru
ban-header-logo.png a531425b5bd7ca37eb226ede88859346
Szukany oddział / Przychodnia
Wpisz nazwę oddziału lub przychodni
Wybierz jeden z oddziałów lub przychodnię
Wybierz jeden z budynków
Wybierz piętro w budynku
droga dojazdu

Kaplica, Specjalistyczny Szpital Wieloprofilowy, Piętro I

Plan szpitala:

Lokalizacja budynku Specjalistycznego Szpitala Wieloprofilowego

Zobacz drogę dojazdu:

Plan szczegółowy:

<p><span style="font-family: Arial, Tahoma, Helvetica, Verdana, sans-serif; font-size: 13.3333px;">Powyżej przedstawiony jest plan I piętra budynku Specjalistycznego Szpitala Wieloprofilowego pokazujący usytuowanie Kaplicy.</span></p>
<p style="font-family: Arial, Tahoma, Helvetica, Verdana, sans-serif; font-size: 13.3333px;"><span style="font-size: 13.3333px;">Droga dojścia do wejścia głównego, do budynku SSW, w którym znajduje się Kaplica przedstawiona jest w wyżej udostępnionym pierwszym filmie pn. </span><span style="font-size: 13.3333px;">"</span><span style="font-size: 13.3333px;">Droga dojścia do oddziałów specjalistycznych i przychodni specjalistycznych"</span><span style="font-size: 13.3333px;">. <br /><br /><span style="font-size: 13.3333px;">Po wejściu do budynku na wprost zobaczysz schody, którymi dojdziesz na pierwsze piętro. Przejdź przez drewniane drzwi, znajdujące się na wprost schodów. Tuż za drzwiami</span> po lewej stronie zobaczysz wejście do Kaplicy Szpitalnej. </span></p>
<p style="font-family: Arial, Tahoma, Helvetica, Verdana, sans-serif; font-size: 13.3333px;"><span style="font-size: 13.3333px;">Osoby korzystające z pochylni aby dojść do Kaplicy Szpitalnej muszą skorzystać z drogi dojścia przedstawionej w ww drugim filmie pn."</span>Droga dojścia do punktu przyjęć planowych do oddziałów specjalistycznych, zakładu diagnostyki obrazowej oraz oddziałów specjalistycznych dla osób poruszających się na wózkach"<br /><span style="font-family: Calibri, sans-serif; font-size: 14.6667px;"><br />Po wejściu do budynku skręć w lewo i idź prosto, po prawej stronie miniesz punkt informacyjny, a następnie dojdziesz do rozwidlenia. Skręć w prawo, i idź prosto kilka króków. Po lewej stronie zobaczysz przeszklone drzwi. Przejdź przez nie i zobaczysz po prawej stronie schody a po lewej stronie windy, którymi dotrzesz na wyznaczone  - pierwsze piętro. <br />Gdy dojedziesz na wybrany poziom, przejdź przez przeklone drzwi, skręć w prawo. Po przejściu kilku kroków dotrzesz do rozwidlenia, na którym skręć w lewo i idź prosto. Na końcu długiego korytarza zobaczysz Kaplicę Szpitalną.</span></p>

Informacje dodatkowe:

Powyżej przedstawiony jest plan I piętra budynku Specjalistycznego Szpitala Wieloprofilowego pokazujący usytuowanie Kaplicy.

Droga dojścia do wejścia głównego, do budynku SSW, w którym znajduje się Kaplica przedstawiona jest w wyżej udostępnionym pierwszym filmie pn. "Droga dojścia do oddziałów specjalistycznych i przychodni specjalistycznych".

Po wejściu do budynku na wprost zobaczysz schody, którymi dojdziesz na pierwsze piętro. Przejdź przez drewniane drzwi, znajdujące się na wprost schodów. Tuż za drzwiami po lewej stronie zobaczysz wejście do Kaplicy Szpitalnej. 

Osoby korzystające z pochylni aby dojść do Kaplicy Szpitalnej muszą skorzystać z drogi dojścia przedstawionej w ww drugim filmie pn."Droga dojścia do punktu przyjęć planowych do oddziałów specjalistycznych, zakładu diagnostyki obrazowej oraz oddziałów specjalistycznych dla osób poruszających się na wózkach"

Po wejściu do budynku skręć w lewo i idź prosto, po prawej stronie miniesz punkt informacyjny, a następnie dojdziesz do rozwidlenia. Skręć w prawo, i idź prosto kilka króków. Po lewej stronie zobaczysz przeszklone drzwi. Przejdź przez nie i zobaczysz po prawej stronie schody a po lewej stronie windy, którymi dotrzesz na wyznaczone  - pierwsze piętro. 
Gdy dojedziesz na wybrany poziom, przejdź przez przeklone drzwi, skręć w prawo. Po przejściu kilku kroków dotrzesz do rozwidlenia, na którym skręć w lewo i idź prosto. Na końcu długiego korytarza zobaczysz Kaplicę Szpitalną.