Górnośląskie Centrum Medyczne - Szpital w Ochojcu - www.gcm.pl

top news port kali mstr galp mult
ban-header.jpg 5be763a119688946a2991dca28b81a0b
Zatrzymaj animacje
pl
en
de
ru
Kliknij, aby przetłumaczyć stronę na język ukraiński
ban-header-logo.png 8029ca3a40a5b150e4a33f89437be8f5
Szukany oddział / Przychodnia
Wpisz nazwę oddziału lub przychodni
Wybierz jeden z oddziałów lub przychodnię
Wybierz jeden z budynków
Wybierz piętro w budynku
droga dojazduPracownie Diagnostyczne, Specjalistyczny Szpital Wieloprofilowy, Piętro I w budynku SSW

Plan szpitala:

Lokalizacja budynku Specjalistycznego Szpitala Wieloprofilowego

Zobacz drogę dojazdu:

film 1: film 2:

Plan szczegółowy:

<p><span style="font-size: 10.0pt; font-family: 'Arial',sans-serif; color: black;">Powyżej przedstawiony jest plan I piętra budynku Specjalistycznego Szpitala Wieloprofilowego pokazujący usytuowanie Pracowni Diagnostycznych.</span></p>
<p style="font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; orphans: 2; text-align: start; widows: 2; -webkit-text-stroke-width: 0px; text-decoration-thickness: initial; text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial; word-spacing: 0px;"><span style="font-size: 10.0pt; font-family: 'Arial',sans-serif; color: black;">Droga dojścia do wejścia głównego, do budynku SSW, w którym znajduje się Oddział przedstawiona jest w wyżej udostępnionym pierwszym filmie pn. "Droga dojścia do oddziałów specjalistycznych i przychodni specjalistycznych".<br /> <br /> Po wejściu do budynku na wprost zobaczysz schody, którymi dojdziesz na pierwsze piętro. Przejdź przez drewniane drzwi, znajdujące się na wprost schodów. Idź korytarzem prosto. Po przejściu kilkunastu kroków zobaczysz po prawej stronie przeszklone drzwi. Przejdź przez nie i znajdziesz się w korytarzu z pracowniami diagnostycznymi .</span></p>
<p><span style="text-decoration: underline;"><span style="font-size: 10.0pt; font-family: 'Arial',sans-serif; color: black;">Osoby korzystające z pochylni</span></span><span style="font-size: 10.0pt; font-family: 'Arial',sans-serif; color: black;"> aby dojść do pracowni diagnostycznych muszą skorzystać z drogi dojścia przedstawionej w wyżej udostępnionym w drugim filmie pn. "Droga dojścia do punktu przyjęć planowych do oddziałów specjalistycznych, zakładu diagnostyki obrazowej oraz oddziałów specjalistycznych dla osób poruszających się na wózkach".<br /> <br /> Po wejściu do budynku skręć w lewo i idź prosto, po prawej stronie miniesz punkt informacyjny, a następnie dojdziesz do rozwidlenia. Skręć w prawo i idź prosto kilka kroków. Po lewej stronie zobaczysz przeszklone drzwi. Przejdź przez nie i po prawej stronie zobaczysz schody a po lewej stronie windy, którymi dotrzesz na wyznaczony poziom. </span></p>
<p style="font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; orphans: 2; text-align: start; widows: 2; -webkit-text-stroke-width: 0px; text-decoration-thickness: initial; text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial; word-spacing: 0px;"><span style="font-size: 10.0pt; font-family: 'Arial',sans-serif; color: black;">Gdy dojedziesz na wybrany, pierwszy poziom, przejdź przez przeszklone drzwi, znajdujące się po prawej stronie i idź prosto. Po przejściu kilku kroków dotrzesz rozwidlenia na którym skręć w prawo. Po przejściu kilkunastu kroków zobaczysz po lewej stronie przeszklone drzwi. Przejdź przez nie i znajdziesz się w korytarzu z pracowniami diagnostycznymi .</span></p>

Informacje dodatkowe:

Powyżej przedstawiony jest plan I piętra budynku Specjalistycznego Szpitala Wieloprofilowego pokazujący usytuowanie Pracowni Diagnostycznych.

Droga dojścia do wejścia głównego, do budynku SSW, w którym znajduje się Oddział przedstawiona jest w wyżej udostępnionym pierwszym filmie pn. "Droga dojścia do oddziałów specjalistycznych i przychodni specjalistycznych".

Po wejściu do budynku na wprost zobaczysz schody, którymi dojdziesz na pierwsze piętro. Przejdź przez drewniane drzwi, znajdujące się na wprost schodów. Idź korytarzem prosto. Po przejściu kilkunastu kroków zobaczysz po prawej stronie przeszklone drzwi. Przejdź przez nie i znajdziesz się w korytarzu z pracowniami diagnostycznymi .

Osoby korzystające z pochylni aby dojść do pracowni diagnostycznych muszą skorzystać z drogi dojścia przedstawionej w wyżej udostępnionym w drugim filmie pn. "Droga dojścia do punktu przyjęć planowych do oddziałów specjalistycznych, zakładu diagnostyki obrazowej oraz oddziałów specjalistycznych dla osób poruszających się na wózkach".

Po wejściu do budynku skręć w lewo i idź prosto, po prawej stronie miniesz punkt informacyjny, a następnie dojdziesz do rozwidlenia. Skręć w prawo i idź prosto kilka kroków. Po lewej stronie zobaczysz przeszklone drzwi. Przejdź przez nie i po prawej stronie zobaczysz schody a po lewej stronie windy, którymi dotrzesz na wyznaczony poziom. 

Gdy dojedziesz na wybrany, pierwszy poziom, przejdź przez przeszklone drzwi, znajdujące się po prawej stronie i idź prosto. Po przejściu kilku kroków dotrzesz rozwidlenia na którym skręć w prawo. Po przejściu kilkunastu kroków zobaczysz po lewej stronie przeszklone drzwi. Przejdź przez nie i znajdziesz się w korytarzu z pracowniami diagnostycznymi .