Górnośląskie Centrum Medyczne - Szpital w Ochojcu - www.gcm.pl

top news port kali mstr galp mult
ban-header.jpg 99e422bb0fb34465085a338cb7ba8581
Zatrzymaj animacje
pl
en
de
ru
Kliknij, aby przetłumaczyć stronę na język ukraiński
ban-header-logo.png e46126ef3fe57cabe291dff97d1dcb1d
Szukany oddział / Przychodnia
Wpisz nazwę oddziału lub przychodni
Wybierz jeden z oddziałów lub przychodnię
Wybierz jeden z budynków
Wybierz piętro w budynku
droga dojazduPrzychodnie Specjalistyczne, Specjalistyczny Szpital Wieloprofilowy, Piętro I w budynku SSW

Plan szpitala:

Lokalizacja budynku Specjalistycznego Szpitala Wieloprofilowego

Zobacz drogę dojazdu:

film 1: film 2:

Plan szczegółowy:

<p><span style="font-size: 10.0pt; font-family: 'Arial',sans-serif; color: black;">Powyżej przedstawiony jest plan I piętra budynku Specjalistycznego Szpitala Wieloprofilowego pokazujący usytuowanie Poradni w Przychodni Specjalistycznej.</span></p>
<p style="font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; orphans: 2; text-align: start; widows: 2; -webkit-text-stroke-width: 0px; text-decoration-thickness: initial; text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial; word-spacing: 0px;"><span style="font-size: 10.0pt; font-family: 'Arial',sans-serif; color: black;">Droga dojścia do wejścia głównego, do budynku SSW, w którym znajdują się Poradnie Przychodni Specjalistycznej przedstawiona jest w wyżej udostępnionym pierwszym filmie pn. "Droga dojścia do przychodni specjalistycznych".<br /> <br /> Po wejściu do budynku należy skręcić w lewo, za szklanymi drzwiami, po lewej stronie zobaczysz, rejestrację do poradni specjalistycznych, za wyjątkiem rejestracji poradni chirurgii naczyniowej, a na wprost schody na pierwsze piętro, które poprowadzą Cię do niektórych poradni przychodni specjalistycznej, rejestracji do poradni rehabilitacyjnej i zakładu rehabilitacji leczniczej. <span style="mso-spacerun: yes;"> </span></span></p>
<p><span style="text-decoration: underline;"><span style="font-size: 10.0pt; font-family: 'Arial',sans-serif; color: black;">Osoby korzystające z pochylni</span></span><span style="font-size: 10.0pt; font-family: 'Arial',sans-serif; color: black;"> aby dojść do pracowni przychodni specjalistycznej zlokalizowanych na pierwszym piętrze, muszą skorzystać z drogi dojścia przedstawionej w wyżej udostępnionym w drugim filmie pn. "Droga dojścia do punktu przyjęć planowych do oddziałów specjalistycznych, zakładu diagnostyki obrazowej oraz oddziałów specjalistycznych dla osób poruszających się na wózkach".<br /> <br /> Po wejściu do budynku skręć w lewo i idź prosto, po prawej stronie miniesz punkt informacyjny, a następnie dojdziesz do rozwidlenia. Skręć w prawo i idź prosto kilka kroków. Po lewej stronie zobaczysz przeszklone drzwi. Przejdź przez nie i po prawej stronie zobaczysz schody a po lewej stronie windy, którymi dotrzesz na wyznaczony poziom. </span></p>
<p style="font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; orphans: 2; text-align: start; widows: 2; -webkit-text-stroke-width: 0px; text-decoration-thickness: initial; text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial; word-spacing: 0px;"><span style="font-size: 10.0pt; font-family: 'Arial',sans-serif; color: black;">Gdy dojedziesz na wybrany, pierwszy poziom, przejdź przez przeszklone drzwi, znajdujące się po prawej stronie i idź prosto. Po przejściu kilku kroków dotrzesz rozwidlenia, na którym skręć w prawo i idź prosto do końca korytarza. Na końcu korytarza, tuż przy kaplicy szpitalnej, skręć w lewo, przejdź przez drewniane drzwi. Idź dalej prosto, po lewej stronie miniesz schody prowadzące na parter i dojdziesz do drewnianych drzwi, za którymi znajdują się gabinety niektórych poradni specjalistycznych.</span></p>

Informacje dodatkowe:

Powyżej przedstawiony jest plan I piętra budynku Specjalistycznego Szpitala Wieloprofilowego pokazujący usytuowanie Poradni w Przychodni Specjalistycznej.

Droga dojścia do wejścia głównego, do budynku SSW, w którym znajdują się Poradnie Przychodni Specjalistycznej przedstawiona jest w wyżej udostępnionym pierwszym filmie pn. "Droga dojścia do przychodni specjalistycznych".

Po wejściu do budynku należy skręcić w lewo, za szklanymi drzwiami, po lewej stronie zobaczysz, rejestrację do poradni specjalistycznych, za wyjątkiem rejestracji poradni chirurgii naczyniowej, a na wprost schody na pierwsze piętro, które poprowadzą Cię do niektórych poradni przychodni specjalistycznej, rejestracji do poradni rehabilitacyjnej i zakładu rehabilitacji leczniczej.  

Osoby korzystające z pochylni aby dojść do pracowni przychodni specjalistycznej zlokalizowanych na pierwszym piętrze, muszą skorzystać z drogi dojścia przedstawionej w wyżej udostępnionym w drugim filmie pn. "Droga dojścia do punktu przyjęć planowych do oddziałów specjalistycznych, zakładu diagnostyki obrazowej oraz oddziałów specjalistycznych dla osób poruszających się na wózkach".

Po wejściu do budynku skręć w lewo i idź prosto, po prawej stronie miniesz punkt informacyjny, a następnie dojdziesz do rozwidlenia. Skręć w prawo i idź prosto kilka kroków. Po lewej stronie zobaczysz przeszklone drzwi. Przejdź przez nie i po prawej stronie zobaczysz schody a po lewej stronie windy, którymi dotrzesz na wyznaczony poziom. 

Gdy dojedziesz na wybrany, pierwszy poziom, przejdź przez przeszklone drzwi, znajdujące się po prawej stronie i idź prosto. Po przejściu kilku kroków dotrzesz rozwidlenia, na którym skręć w prawo i idź prosto do końca korytarza. Na końcu korytarza, tuż przy kaplicy szpitalnej, skręć w lewo, przejdź przez drewniane drzwi. Idź dalej prosto, po lewej stronie miniesz schody prowadzące na parter i dojdziesz do drewnianych drzwi, za którymi znajdują się gabinety niektórych poradni specjalistycznych.