Górnośląskie Centrum Medyczne - Szpital w Ochojcu - www.gcm.pl

top news port kali mstr galp mult
ban-header.jpg 4876514b432f856823c18428d86add2e
Zatrzymaj animacje
pl
en
de
ru
Kliknij, aby przetłumaczyć stronę na język ukraiński
ban-header-logo.png 7bad8499d2a6be8b1aefff5a912aac23

11-13 czerwca 2015 r. - Kongres Polskiego Towarzystwa Flebologicznego

01.06.2015
  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót

Szanowni Państwo,

 

w imieniu Polskiego Towarzystwa Flebologicznego jest mi niezmiernie miło zaprosić Państwa w dniach 11-13 czerwca 2015 roku do Krakowa na Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

Rozwój flebologii w tym także postęp w tej dziedzinie widoczny w naszym kraju w ciągu ostatnich lat, wymaga zarówno nowych badań jak i ciągłego szkolenia oraz wymiany doświadczeń. Mamy nadzieję że spotkanie, na które mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do Krakowa będzie okazją do zdobycia nowej wiedzy jak również szansą do podzielenia się własnymi doświadczeniami i obserwacjami.

Wśród wielu Gości Kongresu znajdziecie Państwo wybitnych ekspertów będących uznanymi autorytetami w światowej flebologii, zachęcamy Państwa zatem do zapoznania się zarówno z programem kongresu, jak i towarzyszącymi mu wydarzeniami.

Rozpoczęcie Kongresu planowane jest na czwartek, 11 czerwca w Operze Krakowskiej. Już jednak przed ceremonią otwarcia zapraszamy Państwa na szereg, mamy nadzieję ciekawych, warsztatów, jak również na sesje satelitarne. W piątek i sobotę (12 i 13 czerwca), już od wczesnych godzin rannych zapraszamy na wykłady i prezentacje prac dotyczące różnych aspektów flebologii, z udziałem ekspertów zarówno z zagranicy jak i z Polski. Liczymy na Państwa aktywny udział i nadsyłanie prac jak również włączenie się do dyskusji, które zaplanowano w programie kongresu. Pewną nowością będą odbywające się codziennie sesje na temat kontrowersji we flebologii – ich szczegółowy temat znajdziecie Państwo w programie Kongresu.

 

W imieniu Polskiego Towarzystwa Flebologicznego i Zarządu PTF zapraszam Państwa serdecznie do Krakowa w czerwcu 2015 na Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

 

Polskie Towarzystwo Flebologiczne do początku związane jest z Górnośląskim Centrum Medycznym im. prof. Leszka Gieca. Pracownicy Szpitala wOchojcu są założycielamu i aktywnymi członkamu wpływającymi na dalszy rozwój PTF.

 

Z najlepszymi życzeniami

 

Tomasz Urbanek

Prezes Polskiego Towarzystwa Flebologicznego

 

 

Szczegółowe onformacje na temat kongresu dostępne są na stronie http://www.flebologia2015.pl/en/

 

 

 

 

 

  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót