Górnośląskie Centrum Medyczne - Szpital w Ochojcu - www.gcm.pl

top news port kali mstr galp mult
ban-header.jpg b33f4c47406e1944010813c57b344fbe
Zatrzymaj animacje
pl
en
de
ru
Kliknij, aby przetłumaczyć stronę na język ukraiński
ban-header-logo.png bcc0bd4544caad1597161877b051cdf2

GCM im. prof. L. Gieca SUM w Katowicach zostało nagrodzone w rankingu "Liderzy Zarządzania - najlepiej zarządzane szpitale publiczne"

28.11.2022
  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót
Osiem osób stojących, na tle dużej niebieskiej ścianki reklamowej, z napisem na środku:  "Szpitale kliniczne i instytuty" i w prawym górnym rogu: " Liderzy Zarządzania według BFF Banking Group, trzymających w dłoniach dyplomy

Niezmiernie miło nam jest poinformować, że Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zostało nagrodzone w ogólnopolskim rankingu "Liderzy Zarządzania - najlepiej zarządzane szpitale publiczne", organizowanym przez BFF Banking Group.

Nasz Szpital zajął wysokie 5 miejsce, w kategorii: Instytuty i Szpitale Kliniczne.

W siódmej edycji zestawienia „Liderzy Zarządzania” udział wzięło aż 317 szpitali.

Ranking docenia jednostki publiczne, które wykazują się wysoką jakością opieki medycznej idącą w parze z efektywnością ekonomiczną. Jego celem jest promocja najlepszych praktyk w publicznej służbie zdrowia oraz sprawdzenie, które szpitale osiągają najlepsze wyniki zarządcze. Ocenie zostały poddane wskaźniki takie jak: efektywność aktywów, rentowność sprzedaży netto i dynamika przychodu z NFZ.

Osiem osób stojących, na tle dużej niebieskiej ścianki reklamowej.

  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót

Czytaj inne aktualności w kategorii: Dla pacjenta