Górnośląskie Centrum Medyczne - Szpital w Ochojcu - www.gcm.pl

9 czerwca 2019 r - VII turniej racketlona pracowników GCM i ich rodzin
13.06.2019 / Anna Jarząb
Pdf
Drukuj
Powrót

Dnia 9 czerwca 2019 r. w ośrodku Bażantowo-Sport odbył się już VII turniej racketlona pracowników GCM i ich rodzin. Zjawiło się ponad 20 bojowo nastawionych zawodników. Rozegrano blisko 40 pojedynków (ponad 120setów) w trzech kategoriach: dzieci (pierwszy raz w historii), kobiet i open. Dało się zauważyć maksymalne zaangażowanie do ostatniej piłki. Sporą dawkę emocji studził przepyszny poczęstunek przygotowany przez jedną z uczestniczek.


Pierwsze miejsce wśród dzieci zdobył najmłodszy uczestnik Michał Kolasa wyprzedzając Kacpra Kuczę i Kamila Kwaśniewskiego. Wszyscy młodzi uczestnicy zostali nagrodzeni złotymi medalami.
Wśród kobiet wygrała Pani Olga Maciążek, przed Anną Bednarek i Izabelą Mróz.
W kategorii open pierwsze miejsce przypadło Wojciechowi Wróblowi, drugie dla Witolda Kuczy , trzecie zajął Mariusz Pawełczyk. Warto odnotować, że kilkudziesięciominutowy pojedynek o trzecie miejsce zakończył się po 4 konkurencjach remisem i o zwycięstwie (nad Tomaszem Skowerskim) zadecydował 1 (tzw złoty punkt) zdobyty w tenisie. Najlepszą debiutantką została Anna Bednarek a debiutantem Sebastian Pawełczyk. Wszyscy grający zadeklarowali swój udział za rok i z mocnym postanowieniem treningu z uśmiechem na ustach wracali do domu.

Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
<