Górnośląskie Centrum Medyczne - Szpital w Ochojcu - www.gcm.pl

top news port kali mstr galp mult
ban-header.jpg 3d94f0b3c21c37c46fa21797831ad4eb
Zatrzymaj animacje
pl
en
de
ru
Kliknij, aby przetłumaczyć stronę na język ukraiński
ban-header-logo.png 6fa5525c96a70b9ffc1638806bdcbf1e

25-27 listopada 2015 r. - Konferencja Śląska Jesień Elektrokardiologiczna

10.10.2015
  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót
Zaproszenie
Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy,


Konferencja Śląska Jesień Elektrokardiologiczna – odtwarza tradycję spotkań naukowych środowiska kardiologów, elektrokardiologów i elektrofizjologów organizowanych przed laty przez zespół Oddziału i Kliniki Elektrokardiologii w Katowicach-Ochojcu pod nieco zmienioną formułą. Program naukowy konferencji powstał pod kierownictwem wybitnych polskich kardiologów i mam nadzieję zainteresuje zgromadzonych uczestników.

Zgodnie z wieloletnią tradycją Jesiennych Warsztatów Resynchronizacyjnych, które reaktywujemy nasze spotkanie będzie ukazywać szerokie spektrum diagnostyki i terapii w zaburzeniach rytmu serca, niewydolności serca czy metodykę optymalizacji terapii resynchronizującej. Po raz pierwszy w tym roku zostaną omówione problemy zaburzeń oddychania w czasie snu z punktu widzenia kardiologa. Jednym z wiodących tematów jest narastający problem usuwania elektrod wewnątrzsercowych.

W trakcie interaktywnej sesji z udziałem widowni będą prezentowane niestandardowe rozwiązania w trakcie zabiegów elektroterapii. System do głosowania zapewni niezbędny w takim przypadku poziom komunikacji z widownią.

W trakcie naszej konferencji planujemy wykorzystać system zadawania pytań prowadzącym sesję i ekspertom przy użyciu smsów.

Zapraszamy także pielęgniarki i techników elektroradiologii na dedykowaną im sesję.

Pracujemy także nad atrakcyjnym programem towarzyszącym Śląskiej Jesieni                                                                                                   Do zobaczenia w Katowicach!

                                                                                                         Prof. Krzysztof S. Gołba
Szczegółowe informacje, kontakt, rejestracja: link


  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót