Górnośląskie Centrum Medyczne - Szpital w Ochojcu - www.gcm.pl

top news port kali mstr galp mult
ban-header.jpg f7de8d939b518d69962d2ebd5873f602
Zatrzymaj animacje
pl
en
de
ru
Kliknij, aby przetłumaczyć stronę na język ukraiński
ban-header-logo.png 40884ce7160929a2593efbd201326bac

13 - 14 października 2023r - Jubileuszowa X Edycja Konferencji ARYTMOLOGIA Open Forum

13.10.2023
  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót
Na środku sali po lewej stronie stoi kobieta z ciemnymi, upiętymi włosami w okularach, ubrana w czarny garnitur i białą bluzkę, obok niej mężczyzna z krótkimi, kręconymi włosami ubrany w szary garnitur i białą bluzkę. Z tyłu ścianki reklamowe wydarzenia.

Jubileuszowa X Edycja Konferencji ARYTMOLOGIA Open Forum

Już po raz dziesiąty I Katedra i Klinika Kardiologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ,kierowana przez Prof. dr hab. n. med. Katarzynę Mizię-Stec organizuje w dniach 13-14.10.2023 r. w Katowicach konferencję ARYTMOLOGIA Open Forum.

Konferencja, z aktywnym udziałem wykładowców i ekspertów, przybrała formę Wiedzy Eksperta dla Lekarzy Praktyków. W tym roku do tematów przewodnich należą między innymi: migotanie przedsionków, bradykardia, postępowanie u chorych z brugadofobią, diagnostyka nieadekwatnej tachykardii zatokowej, kardioneuroablacja, sympatektomia, sztuczna inteligencja, CIED, a także liczne przypadki kliniczne pokazujące nasze dylematy i sukcesy z ostatniego roku.

Nowością w tegorocznej X edycji są dwie sesje studenckie: konkurs prac oryginalnych oraz opisów przypadków. Dla zwycięzców planowane jest wyróżnienie w postaci medali!

 Widok sali wykładowej z siedzącymi tylem uczestnikami, na wprost duży ekran z Panią Profesor ubraną w biały fartuch.   Widok sali wykładowej z siedzącymi uczestnikami konferencji.

  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót