Górnośląskie Centrum Medyczne - Szpital w Ochojcu - www.gcm.pl

top news port kali mstr galp mult
ban-header.jpg 9d29924af269a05aaa06f869b05483a8
Zatrzymaj animacje
pl
en
de
ru
Kliknij, aby przetłumaczyć stronę na język ukraiński
ban-header-logo.png 155319807724331c2773b041a02e9a58

14-15 października 2016 r. - Konferencja „Postępy w arytmologii i elektroterapii”

27.09.2016
  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót
14-15 października 2016 r. - Konferencja „Postępy w arytmologii i elektroterapii”


Zaproszenie


Szanowni Państwo!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na trzecią edycję konferencji poświęconej postępom w arytmologii i elektroterapii.

Konferencja „Postępy w arytmologii i elektroterapii” adresowana jest do szerokiego grona Lekarzy - Kardiologów i Internistów, którzy codziennie spotykają się z problemem klinicznym, jakim są zaburzenia rytmu serca.

W trakcie tegorocznej konferencji będziemy gościć wielu Ekspertów i wzorem roku ubiegłego przedstawimy Państwu aktualny stan wiedzy z zakresu arytmologii. Celem przewodnim naszej konferencji jest upowszechnianie nowoczesnej wiedzy „użytecznej w praktyce”. W każdej sesji przedstawione będą przykłady kliniczne. Będziemy zajmowali się problemami, które spotykamy w praktyce a ich rozwiązanie budzi wątpliwości i nie znajduje rozwiązania w obowiązujących standardach. Sesje będą prowadzone z wykorzystaniem zestawu do głosowania, co zapewni ich interaktywny charakter i będzie stanowiło możliwość sprawdzenia wiedzy przez Uczestników konferencji.

Zajęcia warsztatowe będą obejmowały analizę elektrokardiogramów Chorych z zaburzeniami rytmu serca, zaprezentowane zostaną techniki implantacji urządzeń do elektroterapii, jak również możliwości diagnostyki telemetrycznej. Warsztaty będą obejmowały zorganizowanie odrębnej sesji dla personelu pielęgniarskiego oraz techników medycznych poświęconą rejestracji zapisu EKG u chorych z implantowanymi urządzeniami wszczepialnymi.

Konferencja „Postępy w arytmologii i elektroterapii” przygotowana przez zespół I Katedry i Kliniki Kardiologii WL SUM w Katowicach odbędzie się pod patronatem trzech Sekcji PTK: Sekcji Rytmu, Sekcji Echokardiografii i Sekcji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny.

Serdecznie zapraszamy do udziału. Mamy nadzieję, że w tym roku także zaszczycą nas Państwo swoją obecnością,

link do strony internetowej warsztatów: http://arytmologia-katowice2016.pl/page/5/program-ramowy:/

W imieniu Komitetu Organizacyjnego

Prof. dr hab. med. Katarzyna Mizia - Stec

  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót