Górnośląskie Centrum Medyczne - Szpital w Ochojcu - www.gcm.pl

7-8 marca 2019 r. - II Konferencja Nowe Technologie w Schorzeniach Sercowo-Naczyniowych (NTEC)
05.02.2019 / Anna Jarząb
Pdf
Drukuj
Powrót

W dniach 7-8 marca 2019 r. Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się II Konferencja Nowe Technologie w Schorzeniach Sercowo-Naczyniowych ( NTEC ).

W tym roku po raz pierwszy będzie ona towarzyszyła Kongresowi Wyzwań Zdrowotnych (HCC), którego czwarta edycja odbędzie 7 i 8 marca 2019 r. w Katowicach. Wspólne sesje NTEC i HCC, w związku z nową formułą, pozwolą dotrzeć do jeszcze szerszego grona odbiorców.

Debata o przyszłości nowych technologii w medycynie przedstawicieli świata nauki, medycyny oraz decydentów w systemie opieki zdrowotnej pozwoli na zapoznanie się z najnowszymi technologiami i możliwościami ich zastosowania w kardiologii. 

Udział w konferencji między innymi przedstawicieli Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwa Zdrowia, Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji, Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju zapewni możliwość nawiązania dyskusji nie tylko o tworzeniu i stosowaniu, ale także o wprowadzaniu i finansowaniu nowych rozwiązań w codziennej praktyce klinicznnej.

Szczegóły i agenda spotkania : http://www.ntec.org.pl/2019/pl/sesje/

Wyślij na Facebooka
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
<