Górnośląskie Centrum Medyczne - Szpital w Ochojcu - www.gcm.pl

top news port kali mstr galp mult
ban-header.jpg 368e14aff2ad47576424f37dff5a8ca7
Zatrzymaj animacje
pl
en
de
ru
Kliknij, aby przetłumaczyć stronę na język ukraiński
ban-header-logo.png 742004aec21d0c2e18705e523bda161d

10 marca 2018 r. - Śląski Dzień Zdrowia - bezpłatne badania i konsultacje chirurga naczyniowego, neurologa i kardiologa

27.02.2018
  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót
10 marca 2018 r. - Śląski Dzień Zdrowia - bezpłatne badania i konsultacje chirurga naczyniowego, neurologa i kardiologa

Śląski Dzień Zdrowia

to wydarzenie towarzyszące Kongresowi Wyzwań Zdrowotnych.
Jednego dnia mieszkańcy regionu mogli skorzystać bezpłatnie z badań diagnostycznych i konsultacji lekarskich. A tak było ...Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Sobota, 10 marca 2018, 10:00-16:00

WSTĘP: BEZPŁATNY

Dlaczego warto odwiedzić Międzynarodowe Centrum Kongresowe w „Śląski Dzień Zdrowia”? – bo to niepowtarzalna okazja, żeby w jednym miejscu kompleksowo zadbać o siebie. Warunkami dobrego zdrowia są regularna diagnostyka, odpowiednia profilaktyka, wiedza o tym, jak zdrowo żyć. Śląski Dzień Zdrowia wychodzi naprzeciw potrzebom każdego z tych obszarów. Wydarzenie ma na celu budowanie świadomości i promocję zdrowego stylu życia. Mieszkańcy aglomeracji górnośląskiej będą mogli w wygodny i łatwo dostępny sposób skonsultować się z wybitnymi specjalistami wybranych dziedzin medycyny oraz skorzystać z bezpłatnych badań diagnostycznych. Ponadto, liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych, które nie tylko bawią, ale i uczą, w jaki sposób dbać o zdrowie, umilą wspólnie spędzony czas. Dla zwiedzających przygotowane zostaną trzy strefy tematyczne:

DIAGNOSTYKA
W strefie Diagnostyki na zwiedzających będą czekać profesjonalnie zaaranżowane poradnie, a w nich lekarze kilkunastu różnych specjalności. Odwiedzający będą mieli możliwość bezpłatnego wykonania badań lekarskich, skonsultowania swoich problemów zdrowotnych oraz uzyskania wskazówek dotyczących skutecznego leczenia.

EDUKACJA I PROFILAKTYKA
Strefa edukacji i profilaktyki dostarczy szerokiej wiedzy z zakresu diagnostyki, leczenia i zapobiegania chorobom. W jej ramach przewidziano bogaty program wykładów i dyskusji z ekspertami i specjalistami różnych dziedzin – tu każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Chętni będą mogli wziąć udział w warsztatach i pokazach oraz posłuchać rozmów prowadzonych przez dziennikarzy Dziennika Zachodniego i Radia Katowice, m.in. nawiązujących do słynnej audycji „Spotkań medycznych im. Krystyny Bochenek”.

ZABAWA I RELAKS
Na ścieżce zdrowia nie może zabraknąć strefy dedykowanej dobrej zabawie i aktywności. Liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych, przygotowane w strefie Zabawy i Relaksu, które nie tylko bawią, ale i pokazują, jak dbać o zdrowie, zapewnią całej rodzinie aktywnie spędzony czas i nie pozwolą się nudzić. Nie zabraknie tutaj konkursów, warsztatów, animacji oraz zdrowych przekąsek dla całej rodziny.

źródło : https://www.facebook.com/events/1823541084615070/

  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót

Czytaj inne aktualności w kategorii: Dla pacjenta