Górnośląskie Centrum Medyczne - Szpital w Ochojcu - www.gcm.pl

top news port kali mstr galp mult
ban-header.jpg 29c4e9cf002f93b12a4c85bb1377963c
Zatrzymaj animacje
pl
en
de
ru
Kliknij, aby przetłumaczyć stronę na język ukraiński
ban-header-logo.png 3237e61b40cb289f696cc47e3e48a614

Dyrektor GCM Pani Klaudia Rogowska w gronie 10 najbardziej wpływowych kobiet w ochronie zdrowia wg rankingu Kobieta Rynku Zdrowia

23.03.2023
  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót
Mężczyzna w garniturze wręczający statuetkę kobiecie, o jasnych włosach do ramion ubranej  w czarną sukienkę w białe grochy.

9 marca w czasie VIII edycji Kongresu Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress – HCC) redakcja Rynku Zdrowia po raz pierwszy przyznała nagrody w plebiscycie „Kobieta Rynku Zdrowia”.

Redakcja Rynku Zdrowia, wyróżniła 10 kobiet, których praca w najbardziej znaczący sposób przyczynia się do poprawy funkcjonowania ochrony zdrowia w Polsce i wpływa na rozwój medycyny.

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Dyrektor Górnośląskiego Centrum Medycznego im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach – Pani Klaudia Rogowska, decyzją kapituły znalazła się w gronie finalistek plebiscytu najbardziej wpływowych kobiet w polskiej ochronie zdrowia, na 10 miejscu rankingu.

Statuetka została przyznana za wdrażanie nowoczesnych rozwiązań medycznych, uczynienie szpitala, którym kieruje jednym z najbardziej prestiżowych ośrodków w kraju oraz za szczególny wpływ na społeczne postrzeganie służby zdrowia.

na czarnej ścianie portrety 10 najbardziej wpływowych kobiet w polskiej ochronie zdrowia

  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót

Czytaj inne aktualności w kategorii: Dla pacjenta