Górnośląskie Centrum Medyczne - Szpital w Ochojcu - www.gcm.pl

top news port kali mstr galp mult
ban-header.jpg d12be21cccf32108d4a636f73fbe829a
Zatrzymaj animacje
pl
en
de
ru
Kliknij, aby przetłumaczyć stronę na język ukraiński
ban-header-logo.png 342b5cf3b047ff99a9480c5d5704ec42

14 grudzień 2013 - " Biała Sobota" - bezpłatne konsultacje dla pacjetnów z problemami naczyniowymi

03.12.2013
  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót
14 grudzień 2013 - " Biała Sobota" - bezpłatne konsultacje dla pacjetnów z problemami naczyniowymi

 

 

 

14 grudnia 2013 r. (sobota) w godz. 9:00-13:00

budynek SSW

ul. Ziołowa 45-47, Katowice Ochojec

 

 

 Biała Sobota w Poradniach Naczyniowych

 

 

 

 

Ogólnopolska Akcja Ocal Nogę – Dzień bezpłatnych konsultacji dla pacjentów z problemami naczyniowymi. Inicjatorem Akcji jest Polskie Towarzystwo Chirurgii Naczyniowej (PTChN).

Wydarzenie wspiera Konsultant krajowy w dziedzinie chirurgii naczyniowej - prof. dr hab. med. Piotr Andziak oraz Konsultant krajowy w dziedzinie angiologii - prof. dr hab. med. Krzysztof Ziaja.

 

Biała Sobota w Poradniach Naczyniowych jest odpowiedzią na rosnący lawino problem dostępności Pacjentów do ambulatoryjnej opieki specjalistycznej z zakresu chorób naczyń i niskiej świadomości na temat niedokrwienia kończyn dolnych i jego konsekwencji.

 

W Polsce co godzinę ktoś traci nogę. W sumie rocznie realizowanych jest 9 tys. amputacji. To zdecydowanie za dużo! Czas to zmienić kładąc akcent na lepszą diagnostykę, edukację pacjentów, ich rodzin, jak również środowisko lekarskie, dając Pacjentom możliwość konsultacji u specjalisty, gdy nie jest jeszcze za późno.

 

Biała Sobota w Poradniach Naczyniowych Ogólnopolska Akcja Ocal Nogę odbędzie się nie tylko w GCM ale i w całej Polsce 14 grudnia (sobota).

W tym dniu Pacjenci będę mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji u lekarzy specjalizujących się w schorzeniach naczyniowych.

 

Lista placówek, nazwiska lekarzy, godziny przyjęć oraz warunki rejestracji będą dostępne na stronie www.ptchn.pl oraz www.ocalnoge.pl

 

 

Zapraszamy.

Ocalmy nasze nogi!

 

 

dr hab. n. med.  Wacław Kuczmik

 

 

  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót

Czytaj inne aktualności w kategorii: Dla pacjenta